Serdecznie zapraszamy na siedemnastą edycję Kongresu Consumer Finance, która odbędzie się 14 grudnia w Warszawie, w Centrum Giełdowym. Podczas wydarzenia będziemy rozmawiać m.in o perspektywach dla rynku w najbliższych latach,  cyberbezpieczeństwie, a także nowych produktach i grupach docelowych. ZPF będzie także gospodarzem debaty na temat nowych regulacji prawnych dla rynku consumer finance.

 

Szczegółowy program Kongresu obejmie następujące prezentacje i debaty:

·        Perspektywy dla rynku consumer finance w najbliższych trzech latach

·        Consumer finance 2021 w liczbach

·        Nowe regulacje rynku consumer finance

·        Cyberbezpieczeństwo a nowe technologie

·        Nowy produkt na rynku consumer finance – Buy Now Pay Later (BNPL)

·        Klient online vs. klient offline – w którą grupę konsumentów powinien celować dziś biznes?

·        Quo vadis consumer finance? – debata Prezesów         

Dzień zakończy niezwykle ciekawa rozmowa “o najbardziej absurdalnej aferze finansowej od czasu gorączki cebulek tulipanowych”.               

Kongres Cosnumer Finance to największe branżowe forum dyskusyjne o wyzwaniach, problemach i perspektywach tej branży. Do udziału w Kongresie zapraszamy kadrę zarządzającą banków, instytucji ubezpieczeniowych, firm pośrednictwa i doradztwa finansowego oraz instytucji świadczących usługi dla sektora przedsiębiorstw.

Członkowie Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce mogą skorzystać z 50% rabatu w opłacie za uczestnictwo w Kongresie.      

Współorganizatorami wydarzenia są Centrum Myśli Strategicznych oraz Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Parterami Strategicznymi wydarzenia są Biuro Informacji Kredytowej i  Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska S.A.